czwartek, 21 lutego 2019

Pierwszy start w 2019 zaliczony

Mam już za sobą pierwszy start w 2019 roku i jestem z niego zadowolony.
Wynik 631 pkt (312, 319) na 2x70, nie  jest może szczególnie wysoki? Tym bardziej, że strzelony w warunkach halowych w Prudniku, ale niektóre serie pokazują, że technicznie idę w dobrym kierunku.

Zawody zakończyłem na 9 miejscu, po przegranej w barażu (10:9) z Ukraińcem Yemchykiem Bohdanem. Ogólnie pojedynek ten był na niezłym poziomie, i poza jedną wpadką, gdzie strzeliłem 23 pkt (9,7,7), pozostałe sety były na poziomie 27-28 pkt.

Fajnym urozmaiceniem było strzelanie miksta w parze z Mileną Olszewską, przeciw parze Natalia Leśniak / Marek Szafran. Przegraliśmy po wyrównanym pojedynku 6:2. Warto jednak zaznaczyć, że przegrane sety były ze stratą zaledwie 1 punktu (37:36; 36:35; 33?:40; 33:34).