poniedziałek, 9 marca 2015

Memoriał Trenerów w Dąbrowie Tarnowskiej

W sobotę 7 marca wystartowałem w Memoriale Trenerów: Gerarda Borsy, Janusza Czuba i Janusza Hudyki w Dąbrowie Tarnowskiej.
Po dość nierównym strzelaniu w kwalifikacjach, w których mimo kilku „odpałów” uzyskałem przyzwoity rezultat 560 pkt, zostałem rozstawiony na 3 pozycji. Do finału zostało zakwalifikowanych ośmiu zawodników. Kolejne pojedynki wygrałem (o ile dobrze pamiętam) 6:2, 6:2, 6:2. Takie strzelanie dało mi I miejsce w kategorii Klasyka Open Mężczyzn.
Świetną dyspozycję wykazał także klubowy kolega Wojtek Piotrowski, który w kategorii łuku bloczkowego zakończył zawody na 3 miejscu. Przegrywając walkę o finał z czołową zawodniczką Anią Stanieczek.

Zawody były profesjonalnie przygotowane i prowadzone. Na szczególne brawa zasługują wspaniałe statuetki łuczniczek i cenne nagrody rzeczowe jakie otrzymali najlepsi zawodnicy.
Dziękuję Basi i Kubie, którzy dzielnie mnie wspierali i dopingowali do walki. Wielkie ukłony dla trenera Ryszarda Olejnika, który "mimo potopu" i wbrew przeciwnościom pojechał z nami i motywował do walki.